Treniruočių kainos


Nesvarbu kokia jūsų patirtis, tinklinio treniruotės su trenerio pagalba ir mūsų treniruočių metodika pasieksite dar geresnių rezultatų - galėsite mėgautis kokybiškesniu žaidimu, kuris teiks jums malonumą. Tinklinio treniruotėse  ne tik bus mokomasi žaisti tinklinį, bet vyks ir bendro fizinio parengimo treniruotės, ugdančios judėjimo greitį, jėgą bei koordinaciją, nuo kurių priklauso didelė dalis sėkmės. Sieksime, kad Jūsų praleistas treniruotėse laikas būtų naudingas visapusiškai – tapsite ne tik techniškesni ir stipresni, bet ir išgyvensite teigiamas emocijas, stengsimės jus motyvuoti, galėsite tobulėti ir gerinti savo žaidimą. Bandysime įrodyti, kad tinklinį gali žaisti visi - ir jaunimas, ir brandesnio amžiaus žmonės. Tapus techniškesniems, galėsite išbandyti savo jėgas ir tinklinio mėgėjų lygoje. Būtent čia renkasi tikri tinklinio entuziastai. Turėsite puikią progą ne tik sudalyvauti, bet ir pademonstruoti, ko išmokote. Tinklinio aikštele bei treneris laukia Jūsų.

 
  • Kaina. Tinklinio treniruociu kaina  47 Eurai  uz 8-9 treniruotes per menesi. Norintys lankyti tik viena karta per savaite t.y. 4 kartus per menesi mekes tokia pat kaina 149lt. Už treniruotes atsiskaitoma per mėnesio pirmas7 dienas. Naujai prisidėję prie mūsų treniruočių žaidėjai sumoka už likusias einamojo mėnesio treniruotes ir nuo kito mėnesio pradžios sumoka pilną kainą.
  • Treniruočių trukmė. Treniruotė trunka 90min. Treniruotės metu Jūs gaunate 45 min technikos ir taktikos pamokų, bei 45 min tinklinio žaidimo su trenerio priežiūra, teisejavimu ir klaidų taisymu. Po treniruotės galima pasinaudoti dušais esanciai salia sporto sales, bei visada pasikonsultuoti dėl iškilusių kalusimų su treneriu.
  • Vaikinų grupė. Šioje tinklinio grupėje jau žaidžia pažengę ir mokantys tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles. Bet siekantys dar geresnių rezultatų. Dalyvaujama turnyruose ir draugiskose varzybose.
  • Merginų grupė. Šioje tinklinio grupėje jau žaidžia  pažengusios ir mokancios tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles. Bet siekiančios dar geresnių rezultatu. Dalyvauja Vilniaus miesto tinklinio cempionate ivairiose turnyruose ir draugiskose varzybose.
  • Mišri-pradedančiųjų grupė. Šioje tinklinio grupėje renkasi naujai pradeję tinklinio treniruotes arba mažiau pažengę žaidėjai. Išmokus pagrindus ir norincius tobuleti toliau galima pereiti i vaikinų arba merginų stipresnes grupes.
  • Persirengimas. Persiriangiama rūbinėse šalia sporto salės III aukšte. 
  • Draugiškos varžybos. Treniruočių laikas taip pat isnaudojamas draugiškoms varžyboms tarp kitų Vilniaus mėgėjų komandų. Draugisku varzybu metu treneris sustato zaidejus ir koreguoja ju zaidima.

Tinklinio treniruočių laikas:

Teirautis el pastu: tinklinioakademija@gmail.com

+37068686349