Salės tinklinio treniruotės

 

Nesvarbu ar esate pažengęs, ar tik pradedantis žaidėjas, visiškai nesvarbus Jūsų amžius – tinklinį žaisti gali visi. Su trenerio pagalba ir mūsų treniruočių metodika pasieksite puikių rezultatų. Čia ne tik mokysimės žaisti tinklinį, bet ir vyks bendrojo fizinio parengimo treniruotės, ugdančios judėjimo greitį, jėgą bei koordinaciją, kas yra svarbu siekiant komandinės sėkmės. Stengsimės, kad laikas, praleistas treniruotėse, būtų visapusiškai naudingas – tapsite ne tik stipresni, techniškesni, bet ir pasisemsite teigiamų emocijų. Galėsite savo jėgas išbandyti tinklinio mėgėjų lygoje. Būtent čia renkasi tikri tinklinio entuziastai. Mes Jus motyvuosime, o Jūs tobulėsite.

 Kaina. 8 treniruočių per mėn. kaina 47 Eurai. Norintys lankyti tik vieną kartą per savaitę (4 kartais per mėn.) mokės tokią pačią kainą. Už treniruotes atsiskaitoma per mėnesio pirmas7 dienas treniruotę į nurodytą sąskaitą. Naujai prisijungę prie mūsų treniruočių žaidėjai sumoka už likusias einamojo mėnesio treniruotes ir nuo kito mėnesio pradžios sumoka pilną kainą.


  • Treniruočių trukmė. Treniruotė trunka 90 min. Treniruotės metu Jūs gaunate 45 min. technikos ir taktikos pamokų bei 45 min. tinklinio žaidimo su trenerio priežiūra, teisėjavimu ir klaidų taisymu. Po treniruotės galima pasinaudoti dušais esančiais šalia sporto salės bei visada pasikonsultuoti dėl iškilusių klausimų su treneriu.

  • Vaikinų grupė. Šioje tinklinio grupėje žaidžia pažengę ir mokantys tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles žaidėjai, bet siekiantys dar geresnių rezultatų. Dalyvaujama turnyruose ir draugiškose varžybose.

  • Merginų grupė. Šioje tinklinio grupėje žaidžia pažengusios ir mokančios tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles žaidėjos, bet siekiančios dar geresnių rezultatų. Dalyvauja Vilniaus miesto tinklinio čempionate įvairiose turnyruose ir draugiškose varžybose.

  • Mišri-pradedančiųjų grupė. Šioje tinklinio grupėje renkasi naujai pradėję tinklinio treniruotes arba mažiau pažengę žaidėjai. Išmokus pagrindus ir norinčius tobulėti toliau galima pereiti i vaikinų arba merginų stipresnes grupes.

  • Persirengimas. Persiriangiama rūbinėse šalia sporto salės III aukšte.

  • Draugiškos varžybos. Treniruočių laikas taip pat išnaudojamas draugiškoms varžyboms tarp kitų Vilniaus mėgėjų komandų. Draugiškų varžybų metu treneris sustato žaidėjus ir koreguoja jų žaidimą.