Vilniaus miesto tinklinio čempionato C lygos tvarkaraštis

Vilniaus miesto tinklinio čempionato C lygos tvarkaraštis

 

2012-2013 m. Vilniaus m. tinklinio čempionatas

 

C lyga

 

Eil.

Komanda

Kontaktai

Salė

Laikas

pastabos

1.

G7

Egidijus Kučinskis

+370 601 44679

Egis.kucinskis@gmail.com

Grybo g.7

III   20.30

VII  18.30

 

2.

SM TAURAS

Bronislav Tarasov

+370 699 01742

Kruopų g.11

Mickevičiaus g

VII  9.30

 

3.

CENTRAS

Anatolijus Chudoba

+370 655 68269

Artdem@gmail.com

Linkmenų g.8

Sirokomlės m-la

IV  19.30

 

 

4.

 

KSP

Vitalij Aleksiuk

+370 604 26685

Wit.aleksiuk@gmail.com

Druskio g.11

IV  21.00

 

5.

 

AITVARAS

Dainius Misiūnas

+370 615 17319

Dainius_misiunas@yahoo.com

Taikos g.81

M.Biržiškos g-ja

II   19.00

 

6.

 

VILNIAUS
TINKLINIO MOKYKLA1

Marius Linartas

+370 646 44441

treniruotes@tinklinis.net

Antakalnio g.33

Lelevelio m-la

VII  18.30

 

7.

 

VILNIAUS
TINKLINIO MOKYKLA2

Marius Linartas

+370 646 44441

treniruotes@tinklinis.net

Antakalnio g.33

Lelevelio m-la

VII  18.30

 

8.

 

ANGRY BIRDS

Egidijus Galinauskas

+370 677 95855

e.galinauskas@gmail.com

Šviesos g.16

Grigiškės

II    17.00

 

9.

 

LIETUVOS KARO AKADEMIJA

Andrejus Nachajus

+370 610 69083

Anachajus@gmail.com

Šilo g.5

III  18.30

 

 

I-as pogrupis                                        II-aspogrupis

 

1. G7                                       1.KSP

2. VILNIAUS TINKLINIO MOKYKLA1     2. VILNIAUS TINKLINIO MOKYKLA2

3. ANGRY BIRDS                              3.CENTRAS

4. AITVARAS                         4.SM TAURAS

5. LIETUVOS KARO AKADEMIJA             


I pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.

 

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtyniųrezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com  


I-as pogrupis                                       

1. G7                                      

2. VILNIAUS TINKLINIO MOKYKLA1    

3. ANGRY BIRDS                             

4. AITVARAS                        

5. LIETUVOS KARO AKADEMIJA             

 

 

I-as ratas

 

 

Gruodžio 4 d. (antradienis)  19.00                     Aitvaras-Angrybirds

Gruodžio 5 d. (trečiadienis) 18.30                     Lietuvos KA –G7

Gruodžio 9 d. (sekmadienis)18.30                    Vilniaus tinkliniomokykla1-Angry birds

Gruodžio12 d. (trečiadienis) 20.30                    G7-Aitvaras

Gruodžio 16 d.(sekmadienis)18.30                   Vilniaus tinkliniomokykla1-Lietuvos KA

Sausio 15 d. (antradienis)     17.00                    Angrybirds-Lietuvos KA

Sausio 15 d. (antradienis)     19.00                    Aitvaras-Vilniaus tinklinio mokykla1

Sausio 16 d. (trečiadienis)    20.30                    G7-Angrybirds

Sausio 23 d. (trečiadienis)     18.30                   LietuvosKA-Aitvaras

Sausio 27 d. (sekmadienis)   18.30                   Vilniaustinklinio mokykla1-G7

 

 

II-as ratas

 

 

Vasario 5 d. (antradienis)     17.00                    Angrybirds-Aitvaras

Vasario 6 d. (trečiadienis)    20.30                    G7-LietuvosKA

Vasario 12 d. (antradienis)  17.00                     Angry birds-Vilniaus tinkliniomokykla1

Vasario 12 d.(antradienis)   19.00                     Aitvaras-G7

Vasario 13 d. (trečiadienis)  18.30                    LietuvosKA-Vilniaus tinklinio mokykla1

Vasario 24 d. (sekmadienis) 18.30                    Vilniaus tinklinio mokykla1-Aitvaras

Vasario 27 d.   (trečiadienis)    18.30                Lietuvos KA-Angry birds

Kovo 6 d.(trečiadienis)          20.30                  G7-Vilniaustinklinio mokykla1

Kovo 12 d.(antradienis)         19.00                  Aitvaras-LietuvosKA

Kovo 13 d.(trečiadienis)        17.00                  Angrybirds-G7

 

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu su  A, B   ir moterų lygos komandomis.Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 

 

 

 

 

II pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.

 

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtyniųrezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com  

 

II-as pogrupis

 

1. KSP

2. VILNIAUS TINKLINIO MOKYKLA2    

3. CENTRAS                         

4. SM TAURAS                                             

 

 

I-as ratas

 

 

Gruodžio 13 d.(ketvirtadienis)19.30                  Centras-Vilniaus tinkliniomokykla2

Gruodžio 16 d. (sekmadienis)   9.30                 SMTauras-KSP

Sausio 10 d. (ketvirtadienis)    21.00                 KSP-Centras

Sausio 13 d. (sekmadienis)      18.30                Vilniaustinklinio mokykla2-SM Tauras

Sausio 20 d.(sekmadienis)        9.30                 SMTauras-Centras

Sausio 24 d. (ketvirtadienis)    21.00                 KSP-Vilniaustinklinio mokykla2

 

 

II-as ratas

 

 

Vasario 3 d. (sekmadienis)     18.30                  Vilniaustinklinio mokykla2-Centras

Vasario 7 d.     (ketvirtadienis) 21.00               KSP-SMTauras

Vasario 14 d. (ketvirtadienis) 19.30                  Centras-KSP

Vasario 28 d. (ketvirtadienis) 19.30                  Centras-SM Tauras

Kovo 3 d. (sekmadienis)         18.30                 Vilniaustinklinio mokykla2-KSP

Kovo 10 d.(sekmadienis)          9.30                 SMTauras-Vilniaus tinklinio mokykla2

 

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu A,  B  irmoterų lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 


2012-11-29

« Grįžti į naujienas