2012-2013 m. Vilniaus m. tinklinio čempionato merginų tvarkaraštis

2012-2013 m. Vilniaus m. tinklinio čempionato merginų tvarkaraštis

 

2012-2013 m. Vilniaus m. tinklinio čempionatas moterys

 

Eil.

Komanda

Kontaktai

Salė

Laikas

Info

1.

MRU

Gražvilė Gatelienė

+370 600 35066

grazviliuke@gmail.com

Ateisties g. 20

III 19.00

 

2.

VGTU

Asta Jansonienė

+370 699 86260

 

Saulėtekio g.28

 

II-IV

20.00

 

3.

SM TAURAS1

Elena Jeremejeva

+370 671 40534

elenuce@gmail.com

Konarskio g.34

(Basanavičiaus gimz)

V  18.00

VI 11.00

 

4.

LAIMA

Rūta Maslauskienė

+370 615 14424

Ruta.maslauskiene@zlg.lt

Studentų g.39

LEU mažoji salė

VI 10.30

 

5.

 

G7

Egidijus Kučinskis

+370 601 44679

Egis.kucinskis@gmail.com

Grybo g.7

III   19.00

VII  17.00

 

6.

 

Western Union

Svetlana Bekiš

+370 603 07598

Sveta.bekis@gmail.com

 

 

Be salės

 

7.

 

Delimano

Angelė Servaite

+370 672 37900

angeleser@gmail.com

Lukiškių sk. 5

Kruopų g.11

III 20.00

I   20.00

 

8.

 

Vilniaus kolegija

Zenonas Vaitkevičius

+370 652 60437

Zenonas.vaitkevicius@gmail.com

Didlaukio g.45

Sveikatos priež.  F-tas

III  18.00

 

 

9.

 

SM TAURAS2

Renata Šalkuvienė

+370 687 16858        

Salkuviene.renata8@gmail.com

Gerbutavičiaus g.9

III   17.00

 

10.

 

Vilniaus universitetas

Algis Bučinskas

+370 686 10109

 

Saulėtekio g.2

IV  20.00

 

 

11.

 

Fortūna

Šalčininkai

Gražina Rasimavičienė

+370 678 22689        

Labul.grazina@gmail.com

 

 

 

12.

 

SM TAURAS3

Vika Daškevičiūtė

+370 684 36769         

v.daskeviciute@gmail.com

Įsrūties g.3

Pilaitės gimnazija

V    18.30

VI   13.00

 

 

 

1 pogrupis                                            2pogrupis

 

1. MRU                                               1. SMTauras1 (Elena)

2. VGTU                                              2.Delimano

3. SM Tauras2 (Renata)                                   3. Laima

4. G7                                       4.Vilniaus kolegija

5. Fortūna                                            5.Western Union

6.SM Tauras3(Vika)                            6. Vilniaus universitetas

 

1 pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti. 

         

1 pogrupis                                     

1. MRU                                              

2. VGTU                                             

3. SM Tauras2 (Renata)                                  

4. G7                                      

5. Fortūna                                           

6.SM Tauras3 (Vika)                                                              

                  I-as ratas

Lapkritičio  28 d.(trečiadienis)19.00     MRU-VGTU

Gruodžio 4 d. (antradienis)   20.00     VGTU-G7             

Gruodžio 5 d. (trečiadienis)19.00                 MRU-Fortūna  

Gruodžio 7 d.(penktadienis) 18.30      SM Tauras3-SMTauras2

 Gruodžio 11 d. (antradienis) 20.00     VGTU-Fortūna

Gruodžio 12 d.(trečiadienis) 17.00      SM Tauras2-MRU

Gruodžio 12 d.(trečiadienis) 19.00      G7-SM Tauras3

 Gruodžio 19 d. (trečiadienis) 17.00     SM Tauras2-G7

Gruodžio 21 d. (penktadienis)18.30     SM Tauras3-Fortūna

Sausio 9 d.(trečiadienis)        19.00     G7-Fortūna

Sausio 16d.(trečiadienis)       17.00     SM Tauras2-Fortūna

Sausio 29 d.(antradienis)       20.00     VGTU-SM Tauras2

Vasario 1 d.(penktadienis)    18.30     SM Tauras3-MRU

Vasario 6d.(trečiadienis)       19.00     G7-MRU

Vasario 8 d.(penktadienis)   18.30                SM Tauras3-VGTU

 

II-as ratas

Vasario 13 d.(trečiadienis)   17.00                SM Tauras2-SM Tauras3

Vasario 13 d. (trečiadienis)   19.00                G7-VGTU

Vasario 13 d. (trečiadienis)    19.00     MRU-Fortūna

Vasario 19 d.(antradienis)     20.00     VGTU-Fortūna

Vasario 20 d. (trečiadienis)    19.00     MRU-SMTauras2

Vasario 22 d. (penktadienis)   18.30     SMTauras3-G7

Vasario 26 d.(antradienis)       20.00   VGTU-MRU

Vasario 27 d. (trečiadienis)      19.00   G7-SMTauras2

Kovo 3 d.(sekmadienis)          13.00   SM Tauras3-Fortūna

Kovo 6 d.(trečiadienis)            17.00  SM Tauras2-VGTU

Kovo 6 d. (trečiadienis)            19.00  G7-Fortūna

Kovo 6 d.(trečiadienis)            19.00  MRU-SM Tauras3

Kovo 12d.(antradienis)            20.00  VGTU-SM Tauras3

Kovo 13d.(trečiadienis)           17.00  SMTauras2-Fortūna

Kovo 13d.(trečiadienis)            19.00                     MRU-G7

 

                       

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu su vyrų A ,B ir C lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 

2 pogrupis

1. SM Tauras1 (Elena)                        

2. Delimano

3. Laima

4. Vilniaus kolegija

5. Western Union

6. Vilniaus universitetas

2 pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.

I-as ratas

 

Gruodžio 3 d. (pirmadienis)20.00                 Delimano-Vilniausuniversitetas          

Gruodžio 5 d. (trečiadienis)18.00                 Vilniaus kolegija-SMTauras1                   

Gruodžio 8 d. (šeštadienis)10.30                  Laima-Western Union   

Gruodžio 12 d.(trečiadienis) 20.00      Delimano-Vilniauskolegija                   

Gruodžio 13 d. (ketvirtadienis)20.00   Vilniaus universitetas-Laima

Gruodžio 14 d. (penktadienis)18.00    SM Tauras1- Western Union

Gruodžio  19 d. (trečiadienis) 18.00     Vilniaus kolegija-Laima

Gruodžio 19 d.(trečiadienis)  20.00     Delimano-Western Union

Gruodžio 21 d. (penktadienis)18.00    SM Tauras1-Vilniaus universitetas

Sausio 12 d. (šeštadienis)     10.30     Laima-Delimano

Sausio 19 d.(šeštadienis)       10.30    Laima-SM Tauras1

Sausio 31 d.(ketvirtadienis)  20.00      Vilniaus universitetas-Vilniaus kolegija

Vasario 6 d.(trečiadienis)     18.00                Vilniaus kolegija-Western Union

Vasario 7 d.(ketvirtadienis)  20.00      Vilniaus universitetas-Western Union

Vasario 8 d.(penktadienis)   18.00                SM Tauras1-Delimano

II-as ratas

 

Vasario 14 d. (ketvirtadienis)20.00      Vilniaus universitetas-Delimano

Vasario 15 d. (penktadienis)18.00                SM Tauras1-Vilniauskolegija

Vasario 16 d. (šeštadienis) 10.30                  Laima-WesternUnion

Vasario 20 d.(trečiadienis) 18.00                  Vilniauskolegija-Delimano

Vasario 22 d. (penktadienis)18.00                SM Tauras1-WesternUnion

Vasario 23 d. (šeštadienis)10.30                   Laima-Vilniausuniversitetas

Vasario 27 d.(trečiadienis) 20.00                  Delimano-WesternUnion

Vasario 28 d.(ketvirtadienis) 20.00      Vilniausuniversitetas-SM Tauras1

Kovo 2 d. (šeštadienis)        10.30                Laima-Vilniauskolegija

Kovo 6 d.(trečiadienis)       18.00                 Vilniaus kolegija-Vilniausuniversitetas

Kovo 6 d.(trečiadienis)       20.00                 Delimano-Laima

Kovo 8 d. (penktadienis)     18.00                 SM Tauras1-Western Union

Kovo 13 d. (trečiadienis)     18.00                 Vilniauskolegija-Western Union

Kovo 13d.(trečiadienis)      20.00                 Delimano-SM Tauras1

Kovo 16 d. (šeštadienis)     10.30                 Laima -Vilniaus universitetas

 

Svarbu: Pusfinaliai ir finalai planuojami kovo 22-23kartu su vyrų A, B, C lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtasrungtynes.