2012-2013 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionatas A lyga

2012-2013 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionatas A lyga

2012-2013 m. Vilniaus m. tinklinio čempionatas A lygos tvarkaraštis

 


 

Eil.

Komanda

Kontaktai

Salė

Laikas

Info

1.

VGTU

Jonas Adomaitis

+370 685 67065

erasetas@gmail.com

Saulėtekio g.28

II-IV

18.00

 

2.

TINKLAS

Rolandas Gilys

+370 685 28207

tinklasvilnius@gmail.com

Malūnų g.5

 

I-IV

18.30

 

3.

VU

Algis Bučinskas

+370 686 10109

Universiteto g.2

IV  20.00

 

4.

ĄŽUOLAS

Saulius Augutavičius

+370 687 18122

Azuolas.tinklinis@gmail.com

 

 

Salės laikai bus po 2013.01.

5.

 

KURO APARATŪRA

Juozas Girdauskas

+370 699 34944

Konarskio g.34

III  18.30

VII 10.00

 

6.

 

MRU

Jonas Adomaitis

+370 685 67065

erasetas@gmail.com

Valakampių g.5

I      20.00

 

7.

 

VILNIAUS KOLEGIJA

Zenonas Vaitkevičius

+370 652 60437

Zenonas.vaitkevicius@gmail.com

Didlaukio g.45

Sveikatos pr.f-tas

II   18.00

 

8.

BUIVYDŽIAI

Tadas Mincevič

+370 616 86959

 

 

 

 

9.

ORAKULAS

Andžej  Manatov

+370 620 57175

a.manatov@vdnet.lt

Mindaugo g.9/1

IV  20.30

 

 

 

1-as pogrupis                           2-aspogrupis

 

1. Vilniaus kolegija                               1.VGTU

2. Vilniaus universitetas                         2. Tinklas

3. Ąžuolas                                            3.Kuro aparatūra

4. MRU                                               4.Buivydžiai

5. Orakulas


I pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.

 

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtyniųrezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com  

         

1-as pogrupis                          

 

1. Vilniaus kolegija

2. Vilniaus universitetas

3. Ąžuolas                   

4. MRU                      

5. Orakulas

                                                                                   

I-as ratas

 

Lapkričio 29d.(ketvirtadienis) 20.00    Vilniausuniversitetas-Orakulas

Gruodžio 4 d. (antradienis)      18.00  Vilnius kolegija-MRU            

Gruodžio 6 d.(ketvirtadienis)  20.00    Vilniaus universitetas-Ąžuolas

Gruodžio 11 d.(antradienis)    18.00   Vilniaus kolegija-Ąžuolas

Gruodžio 13 d.(ketvirtadienis) 20.30   Orakulas-MRU

Gruodžio 18 d.(antradienis)    18.00   Vilniaus kolegija - Orakulas

Gruodžio 20 d.(ketvirtadienis) 20.00   Vilniausuniversitetas - MRU

Sausio 17 d.(ketvirtadienis)     20.30   Orakulas-Ąžuolas

Vasario 4 d.(pirmadienis)        20.00   MRU-Ąžuolas

Vasario 7 d.(ketvirtadienis)    20.00    Vilniaus universitetas-Vilniaus kolegija

     

II-as ratas

 

Vasario 7 d.(ketvirtadienis)  20.30      Orakulas – Vilniaus universitetas

Vasario 11 d.(pirmadienis) 20.00                  MRU-Vilniauskolegija

Vasario 11-17                           Ąžuolas-Orakulas

Vasario 18 d.(pirmadienis) 20.00  MRU-Orakulas

Vasario 18-24                           Ąžuolas-Vilniaus universitetas

Vasario 25d.(pirmadienis) 20.00   MRU-Vilniausuniversitetas

Vasario 25-kovo 3 d.                  Ąžuolas-Vilniauskolegija

Kovo 4-10 d.                            Ąžuolas-MRU 

Kovo 12 d.(antradienis)   18.00    Vilniaus kolegija Vilniausuniversitetas

Kovo 14 d.(ketvirtadienis) 20.30    Orakulas-Vilniauskolegija

 

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu su B, C irmoterų lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 

II pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.


Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtyniųrezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com   

2-as pogrupis

 

1. VGTU

2. Tinklas

3. Kuro aparatūra

4. Buivydžiai

           

                       

I-as ratas

 

Gruodžio 4 d. (antradienis)18.00                           VGTU-Tinklas               

Gruodžio 5 d.(trečiadienis) 18.30               Kuro aparatūra  Buivydžiai

Gruodžio 12 d.(trečiadienis)18.30                Kuro aparatūra-VGTU

Gruodžio 18 d.(antradienis) 18.00               VGTU- Buivydžiai

Sausio 14 d.  (pirmadienis)   18.30                Tinklas-Kuroaparatūra

Sausio 21 d.(pirmadienis)    18.30                Tinklas-Buivydžiai

 

 

II-as ratas

 

Vasario 6 d.(trečiadienis)   18.30        Kuroaparatūra-Buivydžiai

Vasario 7 d.(ketvirtadienis) 18.30        Tinklas-VGTU

Vasario 21 d.(ketvirtadienis)18.00       VGTU-Kuroaparatūra

Vasario 28 d.(ketvirtadienis)18.30       Tinklas-Buivydžiai

Kovo 5 d.(antradienis)         18.00     VGTU-Buivydžiai

Kovo 13 d.(trečiadienis)       18.30     Kuro aparatūra-Tinklas

 

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu su B, C irmoterų lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 

 


2012-11-25

« Grįžti į naujienas