2012-2013 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionato B lygos tvarkaraštis

2012-2013 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionato B lygos tvarkaraštis  

2012-2013 m. Vilniaus m. tinklinio čempionatas B lyga

 

 

Eil.

Komanda

Kontaktai

Salė

Laikas

Info

1.

MGB

Henrik Rusecki

+370 686 99126

transport@vil.com

Linkmenų g.8

III  19.30

VII 10.00

 

2.

VTF

Viktor Skidan

+370 685 09090

info@vilniaustinklinis.lt

Antakalnio g.33

 

II-IV

18.00

 

3.

KELMĖS
„KRAŽANTĖ“

Egidijus Kučinskis

+370 601 44679

Egis.kucinskis@gmail.com

Grybo g.7

V  20.30

 

4.

SM TAURAS

Bronislav Tarasov

+370 699 01742

 

 

VII

Laikas tikslinamas

5.

 

UWB

 Ivan Arestovič

 +370 612 22861

djvania@gmail.com

Kruopų g.11

Mickevičiaus gimnazija

III  19.30

 

6.

 

EKOBANA

Audrius Zabotka

+370 612 79828

Audrius.zabotka@delfi.lt

Augustijonų g.5

Jezuitų gimnazija

II   19.30

 

7.

 

KALVELIŲ

VICTORY

Miroslav Beraza

+370 634 48622

m.bieraza@gmail.com

 

Be salės

 

 

 

8.

 

ŠALČININKAI

Andrejus Venckevič

+370 686 82990

a.venckevic@gmail.com

Šalčininkai

 

I,III,V 18.00

VI       12.00

 

 

 

 

1-as pogrupis                           2-aspogrupis

 

1. MGB                                               1.SM TAURAS

2. VTF                                     2.KELMĖS „KRAŽANTĖ“

3. UWB                                               3.KALVELIŲ VICTORY

4. ŠALČININKAI                               4.EKOBANA

 

 

 

 

 

I pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtyniųrezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com  

I-as pogrupis                           

 

1. MGB                                              

2. VTF                                    

3. UWB                                              

4. ŠALČININKAI                              

 

 

I-as ratas

 

Gruodžio11 d. (antradienis)    18.00                  VTF-UWB

Gruodžio 12  d. (trečiadienis)   19.30                MGB-Šalčininkai

Sausio 9 d.    (trečiadienis)    19.30                   UWB-MGB

Sausio 9 d.    (trečiadienis)    18.00                   Šalčininkai-VTF

Sausio 17 d. (ketvirtadienis)  18.00                   Šalčininkai-UVB

Sausio 22 d. (antradienis)      18.00                   VTF-MGB

 

 

II-as ratas

 

Vasario 6 d. (trečiadienis)     19.30                   UWB-VTF

Vasario 14 d. (ketvirtadienis) 18.00                  Šalčininkai-MBG

Vasario 19 d. (antradienis)     18.00                  VTF-Šalčininkai

Vasario 27 d. (trečiadienis)   19.30                   MGB-UVB

Kovo 6 d. (trečiadienis)        19.30                   UWB-Šalčininkai

Kovo 13 d. (trečiadienis)       19.30                  MBG-VTF

 

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu su B, C irmoterų lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 

 

 

 

 

II pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yrapriimanti.

 

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtyniųrezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com  

 

II-as pogrupis

 

1. SM TAURAS

2. KELMĖS „KRAŽANTĖ“

3. KALVELIŲ VICTORY

4. EKOBANA

 

I-as ratas

 

Gruodžio 11 d. (antradienis)   19.30                  Ekobana-Kalvelių Victory

Gruodžio 14 d. (penktadienis) 19.00                 Kelmės „Kražantė“-SM Tauras

Sausio 15 d. (antradienis)        19.30                 Ekobana-SMTauras

Sausio 18 d. (penktadienis)      20.30                Kelmės „Kražantė“ - Kalvelių Victory

Sausio 25 d.  (penktadienis      20:30             Kelmės "Kražantė“ - Ekobana

Sausio 27 d. (sekmadienis)                             SM Tauras - Kalvelių Victory

 

II-as ratas

 

Vasario 3 d. (sekmadienis)                                SMTauras-Kelmės „Kražantė“

Vasario 5 d. (antradienis)        19.30                 Ekobana- Kalvelių Victory

Vasario 15 d. (penktadienis)  20:30                  Kelmės„Kražantė“- Kalvelių Victory

Vasario 17 d. (sekmadienis)                              SM Tauras - Ekobana

Kovo 3 d. (sekmadienis)                                   SM Tauras – Kalvelių Victory

Kovo 5 d. (antradienis)           19.30                 Ekobana– Kelmės „Kražantė“

 

Svarbu: Finalai planuojami kovo 22-23 kartu su B, C irmoterų lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.

 


2012-11-25

« Grįžti į naujienas