2012 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionato moterų tvarkarastis

2012 m. Vilniaus miesto tinklinio čempionato moterų tvarkarastis

 

 

 

 

 

2012 m. Vilniaus m. tinklinio čempionatas


Moterys

1. MRU    Gražvilė Gatelienė
+370 600 35066
grazviliuke@gmail.com    Ateisties g. 20    III 19.00   

2.    VGTU    Jonas Adomaitis
+370 685 67065
erasetas@gmail.com    Saulėtekio g.28
II-IV 20.00   

3.SM TAURAS1    Elena Jeremejeva
+370 671 40534
elenuce@gmail.com    Kapsų g.4
(Juventos gimz)    VI 15.00   

4.ŽUVĖDRA    Larisa Saulienė
+370 620 68773
    Studentų g.39    VI 10.30   

5. G7    Egidijus Kučinskis
+370 601 44679
Egis.kucinskis@gmail.com    Grybo g.7    IV 19.00
VII  15.30   

6.Western Union    Svetlana Bekiš
+370 603 07598
Sveta.bekis@gmail.com   
    Be salės   

7. Revoliution    Angelė Servaite
+370 672 37900
angeleser@gmail.com    Lukiškių sk. 5    III 19.30   

8.Vilniaus kolegija    Zenonas Vaitkevičius
+370 652 60437
Zenonas.vaitkevicius@gmail.com    Didlaukio g.45    II-III
17.30-20.00   


9.SM TAURAS2    Renata Šalkuvienė
+370 687 16858   
Salkuviene.renata8@gmail.com    Gerbutavičiaus g.9    III
17.30-20.00   



1 pogrupis                               2 pogrupis

1. Vilniaus kolegija              1. SM Tauras1 (Elena)
2. Žuvėdra                              2. Revoliution
3. SM Tauras2 (Renata)      3. VGTU
4. G7                                       4. Western Union
5. MRU



1 pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yra priimanti.   
   
1. Vilniaus kolegija           
2. Žuvėdra               
3. SM Tauras2 (Renata)           
4. G7               
               
I-as ratas
   
Sausio 25 d. (trečiadienis) 17.30        SM Tauras2-G7
Sausio 31 d. (antradienis) 19.00        G7-Vilniaus kolegija
Vasario 1 d. (trečiadienis) 17.30          SM Tauras2-Žuvėdra
Vasario 8 d. (trečiadienis) 17.30        Vilniaus kolegija-SM Tauras2
Vasario 11 d. (šeštadienis) 10.30        Žuvėdra-G7
Vasario 18 d. (šeštadienis) 10.30        Žuvėdra-Vilniaus kolegija

II-as ratas

Vasario 19 d. (sekmadienis) 15.30        G7-SM Tauras2
Vasario 21 d. (antradienis)   17.30        Vilniaus kolegija-Žuvėdra
Vasario 25 d. (šeštadienis)    10.30        Žuvėdra-SM Tauras2
Kovo 6 d. (antradienis)         19.00        G7-Žuvėdra
Kovo 7 d. (trečiadienis)         17.30    SM Tauras2-Vilniaus kolegija
Kovo 13 d. (antradienis)        17.30    Vilniaus kolegija-G7


Svarbu: Finalai planuojami kovo 16-17 arba 23-24 kartu su vyrų A lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.


2 pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yra priimanti.

1. SM Tauras1 (Elena)
2. Revoliution
3. VGTU
4. Western Union
5. MRU

I-as ratas

Sausio 21 d. (šeštadienis) 15.00        SM Tauras1-Revoliution
Sausio 25 d. (trečiadienis) 19.00        MRU-SM Tauras1
Sausio 25 d. (trečiadienis) 19.30        Revoliution-Western Union
Sausio 31 d. (antradienis) 20.00        VGTU-Western Union
Vasario 1 d. (trečiadienis) 19.30        Revoliution-MRU
Vasario 4 d. (šeštadienis) 15.00        SM Tauras1-VGTU
Vasario 8 d. (trečiadienis) 19.00        MRU-Western Union
Vasario 8 d. (trečiadienis) 19.00        Revoliution-VGTU
Vasario 11 d. (šeštadienis) 15.00        SM Tauras1-Western Union
Vasario 14 d. (antradienis) 20.00        VGTU-MRU

II-as ratas

Vasario 15 d. (trečiadienis) 19.30        Revoliution-Western Union
Vasario 18 d. (šeštadienis) 15.00        SM Tauras1-MRU
Vasario 21 d. (antradienis) 20.00        VGTU-Revoliution
Vasario 22 d. (trečiadienis) 19.00        MRU-Western Union
Vasario 29 d. (trečiadienis) 19.00        MRU-VGTU
Vasario 29 d. (trečiadienis) 19.30        Revoliution-SM Tauras1
Kovo 6 d. (antradienis)        20.00        VGTU-SM Tauras1
Kovo 7 d. (trečiadienis)       19.00        MRU-Revoliution
Kovo 8 d. (ketvirtadienis)    20.00        VGTU-Western Union
Kovo 10 d. (šeštadienis)      15.00        SM Tauras1-Western Union



Svarbu: Finalai planuojami kovo 16-17 arba 23-24 kartu su vyrų A lygos komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.


2012-01-16

« Grįžti į naujienas