Kviečiame registruotis į tinklinio treniruotes

Kviečiame registruotis į tinklinio treniruotes
Registracija jau pasibaigė, prašome užsiregistruoti, jei atsilaisvis vieta arba bus renkama nauja grupė tel. +37060144679
 
 
 
 
 
  • Kaina. Tinklinio treniruociu kaina 129Lt už 8 treniruotes per menesi. Norintys lankyti tik viena karta per savaite t.y. 4 kartus per mėnesi mokes tokia pat kaina 129lt. Už treniruotes atsiskaitoma mėnesio pirma treniruote G7 sporto klubo adimistracijoje. Naujai prisidėję prie mūsų treniruočių žaidėjai sumoka už likusias einamojo mėnesio treniruotes ir nuo kito mėnesio pradžios sumoka pilną kainą.
  • Treniruočių trukmė. Treniruotė trunka 90min. Treniruotės metu Jūs gaunate 45 min technikos ir taktikos pamokų, bei 45 min tinklinio žaidimo su trenerio priežiūra, teisėjavimu ir klaidų taisymu. Po treniruotės galima pasinaudoti dušais esančiais salia sporto sales, bei visada pasikonsultuoti dėl iškilusių klausimų su treneriu.
  • Vaikinų grupė. Šioje tinklinio grupėje jau žaidžia pažengę ir mokantys tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles. Bet siekiantys dar geresnių rezultatų. Dalyvaujama turnyruose ir draugiškose varžybose.
  • Merginų grupė. Šioje tinklinio grupėje jau žaidžia  pažengusios ir mokančios tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles. Bet siekiančios dar geresnių rezultatu. Dalyvauja Vilniaus miesto tinklinio čempionate įvairiose turnyruose ir draugiškose varžybose.
  • Mišri-pradedančiųjų grupė. Šioje tinklinio grupėje renkasi naujai pradegę tinklinio treniruotes arba mažiau pažengę žaidėjai. Išmokus pagrindus ir norinčius tobulėti toliau galima pereiti i vaikinų arba merginų stipresnes grupes.
  • Persirengimas. Persiriangiama rūbinėse šalia sporto salės III aukšte. 
  • Draugiškos varžybos. Treniruočių laikas taip pat išnaudojamas draugiškoms varžyboms tarp kitų Vilniaus mėgėjų komandų. Draugišku varzybu metu treneris sustato zaidejus ir koreguoja ju zaidima.

Tinklinio treniruočių laikas:

Vaikinų treniruotės vyksta treciadieni 20:30 - 22:00, sekmadienį 18:30 - 20:00.

Merginų treniruotės vyksta treciadieni 19:00 - 20:30, sekmadienį 17:00 - 18:30.

Mišrios (dalyvauja pradedantieji) grupes treniruotės vyksta penktadieniais 17:30 - 19:00,  sekmadieni 15:30 - 17:00.

Daugiau informacijos:

Tinklinio treneris:
   Egidijus Kučinskis
   tel.: 8 601 44679
   el. paštas: info@tinklinis.lt

 


2012-08-27

« Grįžti į naujienas