Kaune startuoja naujas mėgėjų moterų paplūdimio tinklinio turnyras

Kaune startuoja naujas mėgėjų moterų paplūdimio tinklinio turnyras

Savaitgalį, liepos  14-15 dienomis, Kauno Panemunės paplūdimyje vyks moterų mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras „Heksos“ taurei laimėti. Idėja rengti šį turnyrą kilo Kauno moterų tinklinio klubui „Heksa“. Tikimasi, kad šiais metais pirmą kartą organizuojamas renginys taps gražia kasmetine tradicija, o turnyre savo jėgas susigundys išmėginti vis daugiau paplūdimio tinkliniui prijaučiančių moterų.

Moterų tinklinio klubo „Heksa“ trenerė Jolita Virbickienė pabrėžė tokių turnyrų svarbą. „Tinklinis Lietuvoje vis dar yra visų kitų populiarių sporto šakų šešėlyje. Nors norinčių žaisti merginų tikrai netrūksta, net jeigu jos šiame sporte yra visiškos naujokės. Manau, kad joms tereikia vietos saviraiškai, o tokie turnyrai turėtų užpildyti šią nišą. Tikimės, kad šis ir kiti panašaus pobūdžio turnyrai padės įrodyt, kad tinklinį žaisti ir konkurencingai varžytis tarpusavyje gali ir dailiosios lyties atstovės“, - sakė trenerė J. Virbickienė.

Jau 40 metų trenere dirbanti ir net 13 kartų padėjusi Lietuvos čempionėmis tapti „Heksa“ klubo merginoms,J. Virbickienė tikisi, kad šis turnyras neliks nepastebėtas ir kitais metais pritrauks dar daugiau jaunimo išbandyti savo jėgas, paskatins juos rinktis aktyvius laisvalaikio leidimo būdus ir populiarins šią sporto šaką Lietuvoje.

Turnyras„Heksos“ taurei laimėti yra viena iš sudedamųjų dalių įgyvendinant projektą „Heksa“ – tiltas tinklininkėms į sporto aukštumas“. Išankstinė komandų registracija vykdoma e. paštu prekeryte.justina@gmail.com Turnyro pradžia liepos 14 dieną nuo 10.30 valandos ryto. Trijų geriausių turnyro komandų žaidėjos bus apdovanojamos prizais.


2012-07-12

« Grįžti į naujienas