2012 m. Vilniaus m. tinklinio čempionato C lygos tvarkaraštis

2012 m. Vilniaus m. tinklinio čempionato C lygos tvarkaraštis


2012 m. Vilniaus m. tinklinio čempionatas C lyga

 

 

 

1.LB    Aidas Nastopka
+370 686 55019
a.nastopka@lukoil.lt    Telšių g. 17    III-dienis
17.30-19.00   

2.SM TAURAS1    Bronislav Tarasov
+370 699 01742    Lukiškių sk.5
       
3.SM TAURAS2    Vasilijus Burakinskis
+370 659 53106
Vasilij.burakinskij@gmail.com    Lukiškių sk.5
arba Žygio g.46    VI  10.00   

4.CENTRAS    Bronislav Tarasov
+370 699 01742    Lukiškių sk.5 IV  19.00
VI  12.00   

5.SM TAURAS3    Arūnas Balys
+370 620 58595
smtauras@gmail.com    Tuskulėnų g.31    I-III-V 17.30   

6.AITVARAS    Dainius Misiūnas
+370 615 17319
Dainius_misiunas@yahoo.com    Taikos g.81
M.Biržiškos g-ja    II   19.00   

7.BARCLAYS    Micael Kallman
+370 656 78661
Micael.kallman@barclays.com    Švitrigailos g.4    VII  19.00   

8.CUNAMIS    Pavel Voleišo
+370 673 06745
Pasa-80@mail.ru   
neturi   
   
9.FLAMINGO1    Vasilijus Burakinskis
+370 659 53106
Vasilij.burakinskij@gmail.com    Kruopų g.11 Mickevičiaus g-ja    IV   20.00   

10.FLAMINGO2    Vasilijus Burakinskis
+370 659 53106
Vasilij.burakinskij@gmail.com    Lukiškių sk.5    V     20.00   

11.LIETUVOS KARO AKADEMIJA    Andrejus Nachajus
+370 610 69083
Anachajus@gmail.com    Šilo g.5       

12.S+B    Arnoldas Abromavičius
+370 655 27627
arnoldas@nt-valdymas.lt    Didžioji 32    II  19.30   


I-as pogrupis                             II-as pogrupis

1. CENTRAS                                1. LB
2. SM TAURAS1                           2. BARCLAYS
3. SM TAURAS2                           3. CUNAMIS
4. AITVARAS                                4. SM TAURAS3
5. LIETUVOS KARO AKADEMIJA    5. FLAMINGO2
6. FLAMINGO1                             6. S+B



I pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yra priimanti.

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtynių rezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com   

I-as pogrupis               

1. CENTRAS           
2. SM TAURAS1           
3. SM TAURAS2           
4. AITVARAS           
5. LIETUVOS KARO AKADEMIJA       
6. FLAMINGO1

I-as ratas

Sausio 25 d. (trečiadienis)  18.30        Karo akademija-Flamingo1 
Sausio 28 d. (šeštadienis)   10.00        Centras-SM Tauras1
Sausio 28 d. (šeštadienis)   11.00        SM Tauras2-Aitvaras        
Sausio 31 d. (antradienis)   19.00        Aitvaras-Flamingo1            
Vasario 2 d. (ketvirtadienis)19.00        SM Tauras1-Karo akademija
Vasario 2 d. (ketvirtadienis)20.00        Centras-SM Tauras2
Vasario 7 d. (antradienis)    19.00        Aitvaras-Centras                 
Vasario 9 d. (ketvirtadienis)18.30        Karo akademija-Centras
Vasario 9 d. (ketvirtadienis) 20.00        Flamingo1-Centras
Vasario 6-12 d.                                    SM Tauras1-SM Tauras2
Vasario 14 d.(antradienis)   19.00        Aitvaras-Karo akademija      
Vasario 16 d.(ketvirtadienis) 20.00        Flamingo1-SM Tauras1
Vasario 22 d.(trečiadienis)   18.30        Karo akademija-SM Tauras2
Vasario 25 d.    (šeštadienis)     10.00   SM Tauras2-Flamingo1
Vasario 28 d. (antradienis)   19.00        Aitvaras-SM Tauras1            

II-as ratas

Vasario 27 – kovo 4 d.                     SM Tauras1-Aitvaras
Kovo 1 d. (ketvirtadienis) 20.00        Flamingo1-Karo akademija
Kovo 3 d. (šeštadienis)      10.00        SM Tauras2-Centras
Kovo 6 d.(antradienis)          19.00        Aitvaras-SM Tauras2              
Kovo 8 d. (ketvirtadienis)    18.30        Karo akademija-SM Tauras1
Kovo 8 d. (ketvirtadienis)    19.00        Centras-Flamingo1
Kovo 17 d. (šeštadienis)      10.00        SM Tauras2-Karo akademija
Kovo 12-18 d.                            SM Tauras1-Flamingo1
Kovo 15 d.(ketvirtadienis)   19.00        Centras-Aitvaras
Kovo 21 d.(trečiadienis)       18.30        Karo akademija-Aitvaras
Kovo 22 d.(ketvirtadienis)    20.00        Flamingo1-SM Tauras2
Kovo 19-25 d.                            SM Tauras1-Centras
Kovo 29 d.(ketvirtadienis)  19.00        Centras-Karo akademija
Kovo 29 d. (ketvirtadienis) 20.00        Flamingo1-Aitvaras
Kovo 31 d. (šeštadienis)      10.00        SM Tauras2-SM Tauras1

Svarbu: Pusfinaliai ir finalai planuojami balandžio mėn, laikus suderinus su komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.
II pogrupio varžybų tvarkaraštis. Pirma komanda yra priimanti.

Po varžybų priimanti komanda per 24 val rungtynių rezultatą praneša el.paštu: tinklinis.vilnius@gmail.com   

II-as pogrupis

1. LB
2. BARCLAYS
3. CUNAMIS
4. SM TAURAS3
5. FLAMINGO2
6. S+B

I-as ratas

Sausio 25 d. (trečiadienis)  17.30        LB-Cunamis         
Sausio 25 d. (trečiadienis)  17.30        SM Tauras3-Flamingo2 
Sausio 29 d. (sekmadienis) 19.00        Barclays-S+B               
Sausio 30 d. (pirmadienis)  17.30        SM Tauras3-LB
Sausio 31 d.(antradienis)    19.30        S+B-Cunamis          
Vasario 3 d. (penktadienis)  20.00        Flamingo2-Barclays    
Vasario 8 d. (trečiadienis)   17.30        LB-Flamingo2
Vasario 9 d. (ketvirtadienis)17.30        SM Tauras3-S+B       
Vasario 12 d.(sekmadienis)  19.00        Barclays-Cunamis
Vasario 14 d.     (antradienis)19.30        S+B-Flamingo2       
Vasario 15 d.(trečiadienis) 17.30        SM Tauras3-Cunamis  
Vasario 15 d.(trečiadienis) 17.30        LB-Barclays              
Vasario 21 d. (antradienis) 19.30        S+B-LB
Vasario 24 d. (penktadienis)20.00        Flamingo2-Cunamis  
Vasario 26 d. (sekmadienis) 19.00        Barclays-SM Tauras3 

II-as ratas

Vasario 28 d. (antradienis)  19.30        S+B-Barclays         
Vasario 29 d.     (trečiadienis) 17.30        LB-Cunamis          
Kovo 2 d. (penktadienis)     20.00        Flamingo2-SM Tauras3
Kovo 6 d. (antradienis)        19.30        S+B-Cunamis
Kovo 7 d. (trečiadienis)      17.30         LB-SM Tauras3
Kovo 11 d. (sekmadienis)      19.00        Barclays-Flamingo2
Kovo 14 d.(trečiadienis)       17.30        SM Tauras3-S+B
Kovo 16 d. (penktadienis)    20.00        Flamingo2-LB
Kovo 18 d.(sekmadienis)      19.00        Barclays-Cunamis
Kovo 21 d. (trečiadienis)     17.30        SM Tauras3-Cunamis
Kovo 23 d. (penktadienis)   20.00        Flamingo2-S+B
Kovo 25 d.(sekmadienis)     19.00        Barclays-LB
Kovo 28 d. (trečiadienis)     17.30        LB-S+B
Kovo 28 d. (trečiadienis)     17.30        SM Tauras3-Barclays
Kovo 30 d. (penktadienis)   20.00        Flamingo2-Cunamis


Svarbu: Pusfinaliai ir finalai planuojami balandžio mėn, laikus suderinus su komandomis. Prašom iki to laiko sužaisti atidėtas rungtynes.


2012-01-19

« Grįžti į naujienas