Vilniaus miesto tinklinio čempionate aiškėja pusfinalio dalyviai

Vilniaus miesto tinklinio čempionate aiškėja pusfinalio dalyviai

Link pabaigos artėja Vilniaus miesto tinklinio čempionato pogrupių varžybos. Aiškėja komandos, kurios žais pusfinaliuose kovo pabaigoje.

Moterųlygoje pirmajame  pogrupyje vietą pusfinaliuose jau užsitikrino patyrusios „Žuvėdros“ ir jaunosios SM „Tauras2“ tinklininkės. Antrajame  pogrupyje pirmoje vietoje užtikrintai žengia MRU studentės, o dėl antros vietos grupėje kovos VGTU ir „Western Union“ merginų tinklinio komandos.

Vyrų A lygoje Pirmajame pogrupyje pusfinalyje žais Vilniaus universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai. Antrajame pogrupyje pralaimėjimų nepatyrė Vilniaus kolegijos tinklininkai. Dėl patekimo į pusfinalį dar kovos „Tinklo“ ir MRU komandos.

Vyrų B lygoje vietas pusfinaliuose jau užsitikrino Kelmės „Kražantės“, Buivydžių ir MGB komandos. Vienos pergalės iki pusfinalių trūksta Šalčininkų „Sontransa“ tinklininkams, kurie žais dar dvejas rungtynes su „Vėtros“ komanda.

Vyrų C lygoje niekam taškų nedalino jaunieji SM Tauras1 ir sporto klubo LB tinklininkai. Dėl patekimo į pusfinalius kovoja SM Tauras3, Generolo J.Žemaičio Lietuvos karo akademijos, „Centro“ ir S+B komandos.

Moterų, vyrų A ir B lygų pusfinaliai ir finalai vyks kovo 30-31 dienomis VGTU sporto salėje

Informacija iš www.diena.lt

 


2012-03-09

« Grįžti į naujienas