Vilniaus miesto 2012 m. vyrų tinklinio varžybų DSKS „Žalgiris“ taurė

Vilniaus  miesto 2012 m. vyrų tinklinio varžybų  DSKS „Žalgiris“ taurė

Vilniaus  miesto 2012 m. vyrų tinkliniovaržybų  DSKS „Žalgiris“ taurėms laimėtitvarkaraštis

 

            I pogrupis                                                           II pogrupis

                                                                                          

  1. „Tinklas“                                                      1.  „Orakulas“
  2. „Kražantė“                                                   2.  „Kuro aparatūra“
  3. „MBG“                                                          3.  „Karo akademija“
  4. „Centras“                                                     4.  „Buivydžiai“
  5. “UWB”                                                          5. “VTF"                                    

Spalio mėn. 12 d. (penktadienis)

1) 19.00 val.„Kražantė“ – „UWB“

Spalio mėn. 15 d. (pirmadienis)

2) 20.45 val.„UWB“ – „MBG“       

Spalio mėn. 17 d. (trečiadienis)

3) 19.00 val.„Kuro aparatūra“ – „VTF“

Spalio mėn. 18 d. (ketvirtadienis)

4) 18.30 val.„Tinklas“ – „Centras“     

Spalio mėn. 19 d. (penktadienis)

5) 19.00 val.„Kražantė“ – „MBG“

Spalio mėn. 22 d. (pirmadienis)

6) 20.45 val.„UWB“ – „Tinklas“

Spalio mėn. 23 d. (antradienis)

7) 18.00 val.„Buivydžiai“ – „VTF“

Spalio mėn. 24 d. (trečiadienis)

8) 19.00 val. „Karoakademija“ – „Kuro aparatūra“

Spalio mėn. 25 d. (ketvirtadienis)

9) 18.30 val.„Tinklas“ – „Kražantė“

10) 20.30 val.„Orakulas“ –  „Buivydžiai“

Spalio mėn. 29 d. (pirmadienis)

11) 20.45 val.„UWB“ – „Centras“

Spalio mėn. 30 d. (antradienis)

12) 18.00 val.„VTF“ – „Karo akademija“

Lapkričio mėn. 6 d. (antradienis)

13) 18.00 val.“VTF” – “Orakulas”

Lapkričio mėn. 7 d. (trečiadienis)

14) 19.00 val.“Buivydžiai” – “Kuro aparatūra“

15) 19.30 val.“MBG” – “Centras”

Lapkričio mėn. 8 d. (ketvirtadienis)

16) 20.30 val.“Orakulas” – “Karo akademija”

Lapkričio mėn. 9 d. (penktadienis)

17) 19.00 val.“Kražantė” – “Centras”

Lapkričio mėn. 14 d. (trečiadienis)

18) 19.00 val.“Kuro aparatūra” – “Orakulas”

19) 20.00 val.“Karo akademija” – “Buivydžiai”

Lapkričio mėn. 15 d. (ketvirtadienis)

20) 18.30 val.“Tinklas” – “MBG” 

 

Pusfinaliai

Lapkričio mėn. 21 d. (trečiadienis)

21) 1 vieta (Ipogrupis) – 2 vieta (II pogrupis)

Lapkričio mėn. 22 d.(ketvirtadienis)

22) 2 vieta (Ipogrupis) – 1 vieta (II pogrupis)


Finalai

Lapkričio mėn. 28 d.(trečiadienis)

23) Dėl  3 – 4 vietų

Lapkričio mėn. 29 d.(ketvirtadienis)

24) Dėl  1 – 2 vietų

 

„Tinklas“ –Dailės akademijos sporto salė – Malūnų g. 5

„UWB“ – VilniausSofijos Kovalevskajos vid.m-los sporto salė – Dūkštų g. 30

„MBG“ – VladislavoSirokomlės vid.m-los sporto salė – Linkmenų g. 8

„Karo akademija“– Gen. J.Žemaičio Liet.karo akademijos sp. salė – Šilo g. 5A

„VTF“  – J.Lelevelio m-los sporto salė – Antakalniog. 33

„Kuro aparatūra“– J.Basanavičiaus gimnazijos sporto salė – S.Konarskio g. 34

“Orakulas” –Mindaugo vid. m-los sporto salė – Mindaugo g. 9|1

„Kražantė“ – G7   sporto centras – Grybo g. 7     

 

Varžybų vyr.teisėjas                                                         Juozas Girdauskas


2012-10-18

« Grįžti į naujienas