2013 m. Lietuvos I-os lygos vyrų tinklinio varžybų tvarkaraštis

 2013 m. Lietuvos I-os lygos vyrų tinklinio varžybų tvarkaraštis

2013 m. Lietuvos I-os lygos vyrų tinklinio

Tvarkaraštis

 

1 pogrupis (Rytai)                               2 pogrupis (Vakarai)



1. TINKLAS (Vilnius)                                    1. OMEGA (Klaipėda)

2. ĄŽUOLAS (Vilnius)                                  2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS (Klaipėda)

3. ŽSM-STATYBOS RITMAS (Marijampolė)     3. KELMĖ (Kelmė)

4. KTU-MINTONET (Kaunas)                        4. KKSC-NORVELITA(Raseiniai)

5. KCSM- KAUNO VILKAI (Kaunas)

 
I-as turas

2013 m. sausio 12d.

Tinklas (Vilnius) –  ŽSM-Statybos ritmas                               Klaipėdos universitetas (Klaipėda)-Kelmė

KTU-Mintonet (Kaunas)-KCSM-Kauno vilkai


 2013 m. sausio13 d.                               

Statybos ritmas (Marijampolė)-KTU-Mintonet


2013 m. sausio 19 d.

KCSM-Kauno vilkai (Kaunas)-Tinklas                      KKSC-Norvelita (Raseiniai) – Omega
 

2013 m. sausio 20 d.

ŽSM-Statybos ritmas(Marijampolė)-KCSM-Kauno vilkai


2013 m. sausio 26 d.

 Klaipėdos universitetas(Klaipėda)-Omega

                                  

2013 m. sausio 27 d.

KTU- Mintonet(Kaunas)-Ąžuolas                 Kelmė (Kelmė)- KKSC-Norvelita

2013 m. vasario 2 d.


Tinklas (Vilnius)-Ąžuolas                               KKSC-Norvelita (Raseiniai)-Klaipėdos universitetas


2013 m. vasario 3 d.


KCSM-Kauno vilkai (Kaunas)-Ąžuolas                    Omega (Klaipėda)-Kelmė

KTU-Mintonet (Kaunas)-Tinklas

2013 m. vasario 9 d.

Ąžuolas (Vilnius)-ŽSM-Statybos ritmas

II-as turas


2013 m. vasario 9 d.

 Tinklas (Vilnius)-KCSM-Kauno vilkai                      Kelmė (Kelmė)- Klaipėdos universitetas         


2013 m. vasario 10 d.

 ŽSM-Statybos ritmas (Marijampolė)-Tinklas               Omega(Klaipėda) – KKSC-Norvelita

KCSM-Kauno vilkai (Kaunas)-KTU-Mintonet       

 2013 m. vasaris 16 d. 

Ąžuolas (Vilnius)-KTU-Mintonet   

 
2013 m. vasario 17 d.


KCSM-Kauno vilkai (Kaunas)-ŽSM-Statybos ritmas

 
2013 m. vasario 23 d.

Tinklas (Vilnius) – KTU-Mintonet                      KKSC-Norvelita(Raseiniai) – Kelmė

2013 m. vasario 24 d.

ŽSM-Statybos ritmas (Marijampolė) – Ąžuolas            Omega (Klaipėda)-Klaipėdos universitetas

 
2013 m. kovo 2 d.

Ąžuolas (Vilnius) – Tinklas                     Klaipėdos universitetas (Klaipėda)-KKSC_Norvelita

2013 m.kovo 3 d.


Ąžuolas (Vilnius)-KCSM-Kauno vilkai                         Kelmė (Kelmė)-Omega                             

KTU-Mintonet (Kaunas) – ŽSM-Statybos ritmas


III-as turas Atkrintamosios planuojamos 2013 m. kovo 16-17  ir 23-24 d.,

IV-as turas  Finalai  planuojami                2013m.  balandžio 12-14 d.


 

P.S. Priimanti komanda per 24 val rungtynių rezultatą atsiunčia el.p.:tinklasvilnius@gmail.com .

Kontaktiniai telefonai ir el.paštas:

TINKLAS (Vilnius)+370 685 28207; +370 650 75500  Rolandas Gilys  tinklasvilnius@gmail.com

 

ĄŽUOLAS (Vilnius)+370 687 18122                Saulius Augutavičius     azuolas.tinklinis@gmail.com

 

KTU-MINTONET (Kaunas)+370 684 37192           Raminta Šišlienė         raminta.sisliene@ktu.lt

 

KCSM-KAUNO VILKAI                                                                               mantautas51@gmail.com

 

ŽSM-STATYBOS RITMAS (Marijampolė)+370 687 99619  Raimondas Bendžiūnas mvtk@marinet.lt

 

KELMĖ (Kelmė)+370 682 29410; +370 612 29691  Darius Barauskis  darius.barauskis@gmail.com

 

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS (Klaipėda)+370 684 02387  Oksana Jolkina  oksanajolkina@mail.ru

 

OMEGA (Klaipėda)+370 687 88382  Sergej Petrov       sp@balticatlant.eu

+370 687 92753 Arūnas Povilaitis  arunaspovilaitis@gmail.com

 

KKSC-NORVELITA (Raseiniai)

+370 699 73545; +370 620 16688 Antanas Lukošius  kksc@raseiniai


2013-01-04

« Grįžti į naujienas