Širvintų rajono savivaldybės kalėdinis ,,Žaibo“ tinklinio turnyras

Širvintų rajono savivaldybės  kalėdinis ,,Žaibo“ tinklinio turnyras

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius surengė kalėdinį ,,Žaibo“ tinklinio turnyrą. Dėl apdovanojimų varžėsi 8 mišrios komandos, sudarytos iš moterų ir vyrų. Burtai komandas suskirstė į du pogrupius, kurių pirmą ir antrą vietas laimėjusios komandos, žaidė finaliniame etape.

,,A“ pogrupio komandos žaidė Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje. Pirmąją vietą laimėjo ,,Senos žvaigždės“, antrąją vietą užėmė Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos II-oji komanda, trečiąją vietą – ,,Lada“ ir ketvirti liko Lauryno Stuokos–Gucevičiaus I-oji komanda.

,,B“ pogrupio rungtynės, vykusios tuo pačiu metu, buvo žaidžiamos Širvintų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos sporto salėje. Visas tris pergales laimėjo Širvintų ,,356-9“ komanda, antrąją vietą užėmė Čiobiškio ,,Pykuolis“, treti liko ,,Savi“, o ketvirtieji buvo Širvintų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos jaunieji tinklininkai.

Pusfinalyje ,,Senos žvaigždės“ rezultatu 2:0 nugalėjo ,,Pykuolį“, o ,,356-9“ tokiu pačiu rezultatu įveikė Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnaziją.

Kovoje dėl 3–4 vietų gimnazistai rezultatu 2:0 nugalėjo ,,Pykuolį“ ir iškovojo bronzos medalius.

Dėl aukso kovojo ,,356-9“ ir ,,Senos Žvaigždės“. ,,356-9“ komandos žaidėjai: N. Lubytė, I. Kananovič, M. Pečiulis, E. Kanapienis, A. Jasevičius, E. Bilotas ir J. Snitka, pademonstravo gero lygio žaidimą ir rezultatu 2:0 nugalėjo ,,Senų žvaigždžių“ komandą, kurioje žaidė L. Brivinskaitė, D. Bakšanskienė, S. Stočkus, R. Stepaitis, M. Kiaušinis ir S. Bakšanskas.

Varžybų uždarymo metu Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė E. Davidavičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja R. Jagminienė pasveikino nugalėtojus ir prizininkus su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais ir įteikė taures, medalius, diplomus, prizus nugalėtojams, II-ąją vietą laimėjusios komandos geriausiam žaidėjui – S. Stočkui ir III-osios vietos geriausiam žaidėjui P. Leparskui.

Administracijos direktorė už gražią šventę tinklinio žaidėjams padėkojo Širvintų Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos ir Širvintų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklų direktoriams, varžybų tesėjams.