Tinklinio treniruotės norintiems išmokti ir tobulėti

Tinklinio treniruotės norintiems išmokti ir tobulėti

Visi norintys išmokti tinklinio pagrindų kviečiami į mūsų tinklinio treniruotes. Būtent mes parinksime grupę pagal Jūsų pajėgumą ir tobulinsim Jūsų tinklinio įgužius. Treniruotėse laukiami visi nuo 18 metų norintys išmokti žaisti tinklinį ir gerai praleisti laiką.

  • Kaina. Tinklinio treniruociu kaina 149Lt uz 8 treniruotes per menesi. Norintys lankyti tik viena karta per savaite t.y. 4 kartus per menesi mekes tokia pat kaina 149lt. Už treniruotes atsiskaitoma per mėnesio pirmas7 dienas. Naujai prisidėję prie mūsų treniruočių žaidėjai sumoka už likusias einamojo mėnesio treniruotes ir nuo kito mėnesio pradžios sumoka pilną kainą. 
  • Treniruočių trukmė. Treniruotė trunka 90min. Treniruotės metu Jūs gaunate 45 min technikos ir taktikos pamokų, bei 45 min tinklinio žaidimo su trenerio priežiūra, teisejavimu ir klaidų taisymu. Po treniruotės galima pasinaudoti dušais esanciai salia sporto sales, bei visada pasikonsultuoti dėl iškilusių kalusimų su treneriu.
  • Vaikinų grupė. Šioje tinklinio grupėje jau žaidžia pažengę ir mokantys tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles. Bet siekantys dar geresnių rezultatų. Dalyvaujama turnyruose ir draugiskose varzybose.
  • Merginų grupė. Šioje tinklinio grupėje jau žaidžia  pažengusios ir mokancios tinklinio pagrindus ir pagrindines taisykles. Bet siekiančios dar geresnių rezultatu. Dalyvauja Vilniaus miesto tinklinio cempionate ivairiose turnyruose ir draugiskose varzybose.
  • Mišri-pradedančiųjų grupė. Šioje tinklinio grupėje renkasi naujai pradeję tinklinio treniruotes arba mažiau pažengę žaidėjai. Išmokus pagrindus ir norincius tobuleti toliau galima pereiti i vaikinų arba merginų stipresnes grupes.
  • Persirengimas. Persiriangiama rūbinėse šalia sporto salės III aukšte. 
  • Draugiškos varžybos. Treniruočių laikas taip pat isnaudojamas draugiškoms varžyboms tarp kitų Vilniaus mėgėjų komandų. Draugisku varzybu metu treneris sustato zaidejus ir koreguoja ju zaidima.

 

Daugiau informacijos: info@tinklinis.lt 860144679 


2014-09-11

« Grįžti į naujienas