Treneriai

 

Egidijus Kučinskis
Asmeninis treneris

BFP instruktorius

Tinklinio treneris

Tinklinis, sporgstamoji jėga, vertikalus šuolis – tai temos apie kurias galiu kalbėti be perstojo. Esu buvęs Lietuvos tinklinio rinktinės narys, tad puikiai žinau ką reiškia komandinis darbas bei grupės tikslo siekimas. Tai yra mano aistra, hobis bei motyvas padedantis siekti aukštesnių tisklų. Be jokios abejonės atskirai mes galime daug, tačiau kartu mes galime dar daugiau! Juk smagu kai žaidimassavo malonumui leidžia pasiekti puikią savijautą ir norimą fizinę formą.

El. paštas: tinklinioakademija@gmail.com

 

Tomas Staševičius

Tinklinio treneris 

Tinklinis – tai mano gyvenimo būdas jau 10 metų.Šio žaidimo mokytis pradėjau tinklinio sostine vadinamoje Kelmėje pas žinomą trenerį Algimantą Petrovą, išugdžiusį daugelį stiprių Lietuvos tinklininkų.Išvykęs stuijuoti į Vilnių toliau treniravausi pas kitą profesionalą – Joną Adomaitį ir per 4 metus intensyvaus darbo padariau didžiulę pažangą.  Žaidžiau Lietuvos čempionate su Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda. Po studijų išvykau į Daniją, kur 2 metus atstovavau „Randers” ir “Hvidrove” aukščiausios lygos tinklinio klubus.

Martynas Lopetaitis

Tinklinio treneris 

 

Ar esu tinklinio fanatikas? Tikrai taip! Jau daugiau nei devynerius metus ši sporto šaka užima reikšmingą dalį mano gyvenime. Per šį laikotarpį dalyvavau Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate (13 vieta), priklausiau Lietuvos jaunių salės tinklinio rinktinei, su Kelmės „Antivis-Etovis“ komanda tapome Lietuvos tinklinio aukščiausios lygos čempionais.

Elena Jeremejeva


Tinklinio trenerė

Tinklinis – tai mano liga ir priklausomybė. Nuo dvylikos metų, kai pradėjau žaisti, iki dabar šis sportas yra mano didžiausia aistra. Dar mokykliniame amžiuje buvau Lietuvos tinklinio čempionė, vėliau žaidžiau aukščiausioje lygoje, o dabar dalyvauju daugybėje turnyrų ir esu tapusi jų prizininke. Jaučiu malonumą žaisdama tinklinį ir tikiu, kad galiu ir kitiems įskiepyti tą meilę komandiniam sportui.